MORAS

آموزش والیبال | تمرین والیبال (هدف گیری در آبشار زدن )

آموزش تصویری تمرینات تکنیک اسپک در والیبال – نمناک

تمرینی برای بهبود تکنیک اسپک در والیبال. تمرینی برای بالا بردن استقامت در پرش، هنگام زدن اسپک. تمرین بهبود هدف گیری در هنگام اسپک زدن و بالابردن و …

آموزش تکنیک های والیبال – والیبـال بندرانزلی

پرش عمودی و زدن توپ به زمین طوری که بازتاب توپ به یار مقابل برسد … در سرویسهای آبشاری چون چرخش توپ زیاد است بنابراین برای دریافت مطمئن توپ با زانو … درفاکتورهایی مانند تعیین مسیر توپ , سرعت توپ , محل فرود توپ , هدف گیری دقیق و.

آموزش اسپک زدن در والیبال | چگونه مثل حرفه‌ای‌ها آبشار بزنیم؟

اسپک زدن یا همان تکنیک آبشار در والیبال ضربه‌ای سرنوشت‌ساز است که توپ … شما پس از آشنایی و یادگیری اصول گام به گام آبشار زدن که در این مطلب از فیتامین آموزش داده شده، … ارتفاع پرش شما به هدف کلی‌تان بستگی دارد، نه به آخرین قدم شما. … زیادی را به حریفان شما برای قرار گرفتن در موقعیت و مهار ضربه‌ها می‌دهد.

آموزش سرویس

ساده ترین نوع سرویس در والیبال سرویس ساده است، در هنگام اجرای فن به این نکات توجه شود: … در لحظه ضربه زدن به توپ، دست کامالً مستقیم و بدون هیچ زاویه ای در مفصل آرنج این فن … وضعیت برای نفر مقابل خود به عنوان هدف مى باشند که الزم است، سرویس )آبشاری( درست … گفتنى است که نوار باالیى تور، مالک اندازه گیری ارتفاع پاس.

آموزش اصول والیبال – Telegram

این نوع اسپک زدن ۴ مرحله دارد: هدف گیری، جاگیری، چرخش مچ و زمان شناسی. تمرین این ۴ مرحله در والیبال به شما کمک می کند تا بتوانید در زدن اسپک های خوب مسلط شوید.

جزوه درسي واليبال

والیبال در سال ۱۹۹۵ میلادی مطابق با سال ۱۲۷۴ هجری شمسی، توسط ویلیام . … اگر تیمی موفق به فرود آوردن توپ در زمین حریف گردد، مسئولیت زدن سرویس را به عهده می گیرد. … خوبی فراگیرد در فاکتورهایی مانند تعیین مسیر توپ، سرعت توپ محل فرود توپ، هدف گیری دقیق … در گاردهای ساعد گفته شده بود بازیکن در حال آموزش پای دلخواه.

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر