MORAS

بخشنامه رئیس دستگاه قضا : مرخصی 15 روزه نوروزی برای زندانیان

بخشنامه رئیس دستگاه قضا : مرخصی 15 روزه نوروزی برای …

مشکلی در دریافت فایل ویدیو وجود دارد. این مشکل می تواند از شبکه باشد. Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.

جدیدترین‌های «مرخصی نوروزی» | خبر فارسی

… و کوشش مسئولین زندانهای استان و با تعامل خوبی که میان زندانها و دستگاه قضا در … رئیس قوه قضاییه بخشنامه اعطای مرخصی نوروزی به زندانیان تا 15فروردین را به … قضایی استان البرز 700 نفر از زندانیان این استان به مدت 15 روز به مرخصی رفتند. … خرداد: با مرخصی 7 روزه حمید بقایی و اسفندیار رحیم مشایی در ایام نوروز موافقت …

برچسب ها – مرخصی زندانیان – عصر ايران

اعطای …

بخشنامه شرایط مرخصی زندانیان در ایام عید نوروز ابلاغ شد

رئیس قوه قضاییه در خصوص شرایط مرخصی زندانیان در ایام عید نوروز 1397 بخشنامه ای به واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور ابلاغ کرد. … مقتضی است به زندانیان محکوم با رعایت شرایط ذیل و اخذ تامین مناسب 15 روز مرخصی داده شود . … رئیس قوه قضاییه: دستگاه قضایی از هجمه‌های زیاده طلبان نمی‌هراسد …

مرخصی زندانیان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr …

از سوی رئیس قوه قضاییه بخشنامه «اعطای مرخصی به زندانیان به مناسبت فرارسیدن عید نوروز سال ۱۳۹۸» به واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور ابلاغ شد. … مدیرکل دفتر نظارت بر اجرای احکام سازمان تعزیرات حکومتی از اعطای مرخصی ۱۵ روزه مرخصی زندانیان محکوم در پرونده های تعزیرات حکومتی خبر داد. … از سوی رئیس دستگاه قضا؛.

بخشنامه رئیس قوه قضاییه در خصوص “اعطای مرخصی به …

از سوی رئیس قوه قضاییه بخشنامه “اعطای مرخصی به زندانیان به مناسبت فرارسیدن عید نوروز سال ۱۳۹۸” به واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور …

برچسب ها – مرخصی زندانیان – فردا

موافقت رئیس قوه قضاییه با مرخصی ۱۵ روزه زندانیان مناطق سیل زده … بخشنامه اعطای مرخصی به زندانیان به مناسبت فرارسیدن عید نوروز سال ۱۳۹۸ از سوی رئیس … تحول در مردمی شدن دستگاه قضایی، این است که مردم حضور اجتماعی دادستان و سایر مقامات … فطر گفت: به زندانیان محکوم به شرط رعایت شرایط خاص، 15 روز مرخصی داده می‌شود.

جزییات بخشنامه رئیس قوه قضاییه برای مرخصی نوروزی …

بخشنامه اعطای مرخصی به زندانیان به مناسبت فرارسیدن عید نوروز سال 1398 از سوی رئیس قوه قضاییه به واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور ابلاغ شد. … زندانیان محکوم با رعایت شرایط ذیل و اخذ تامین مناسب 15 روز مرخصی داده شود.

شرایط اعطای مرخصی نوروزی به زندانیان | خبرگزاری ایلنا

رئیس سازمان زندان‌های کل کشور گفت: رئیس قوه قضائیه بخشنامه اعطای مرخصی نوروزی به زندانیان را به واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور ابلاغ کرد. … فتوای مهم آیت‌الله سیستانی درباره روزه در روزهای کرونایی/ از افرادی که نگرانی … با رعایت شرایط مذکور در بخشنامه و اخذ تامین مناسب 15 روز مرخصی داده شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر