MORAS

روز سختت را به یک روز لذت بخش تبدیل کن

بعد از یک روز شلوغ و سخت چکار کنیم؟ – حسین عزت خواه

بعد از یک روز شلوغ کاری و خستگی زیاد، حفظ انرژی و رسیدگی به امور دیگر … فردا و برای یک مبارزه خوب آماده کنیم، خوب راه اول اینکه نیاز به یک تبدیل … به این شکل که شما می‌توانید برای خود یک کار لذت‌بخش پیدا کنید و انجام دهید.

لذت بردن از زندگی با ۱۴ نکته‌ای که زندگی را باب میلتان می …

برای بعضی از افراد، لذت بردن از زندگی به این سادگی‌ها معنا پیدا نمی‌کند. … خوشی و لذت زندگی برای هرکس معنای متفاوتی دارد؛ خلاص شدن از دست رژیم سخت و دشوار … اما یک روز دوستی به این خانم می‌گوید، دلیلی برای ناراحتی وجود ندارد، فرض … به کمک آنها وظایف و امور خسته‌کننده را به تجربه‌های لذت‌بخش تبدیل کنید.

۱۰۷ جمله انگیزشی! گلچینی از بهترین جملات انگیزشی در مورد …

یکی از توصیه‌های ثابت افراد موفق به دیگران این است که هر روز صبح، دو کار را انجام دهند. … وقتی برای پیشرفتمان تلاش کنیم و هر روز فقط اندکی بهتر از روز قبل شویم، … چنین جملات انگیزشی می‌توانند در حکم یک تلنگر کوچک عمل کنند. … را برای دادن رویای زیبای آینده به کودکان صرف کرده بسیار لذت بخش است.

زندگی – ویکی‌گفتاورد

به‌راستی زندگی ساده است، اما اصرار می‌ورزیم تا آن را سخت سازیم. … مهمترین چیز این است که از زندگی لذت ببرید و شاد باشید. … هر چه بیشتر زندگی‌ات را ستایش کنی و جشن بگیری، چیزهای بیشتر در زندگ … شاید دین، زبان، و رنگ پوست ما متفاوت باشد، اما همگی به یک نژاد بشری تعلق … راس پرو در بر بال عقاب‌ها، فصل چهارم، بخش ۳.

برچسب‌ها:, , ,

فروشگاه مارکت سنتر