MORAS

سلام مرجع تقلید من مڪارم هستش میخام بدونم درسته ڪ میگن ڪسی بیشتر از شش ماه عقد باشه و عروسی نڪنه عقد

مهم‌ ترین معیارهای (ازدواج موفق) از دیدگاه دکتر فرهنگ هلاکویی | …

“خوش بخت کسی است که مردم او را بدتر از آن چه هست بدانند. … بسیاری از خانواده ها هستند، که من وقتی بهشون میگم شما مشکل اقتصادی دارید قصدم این … بنده با کسی که قبل از شش ماه تصمیم به ازدواج می گیرد و کسی که قبل از پانصد ساعت عدد می دهم … جدایی در دوران عقد خیلی بهتر از جدایی بعد از عروسی و بچه دار شدنه.

ازدواج با زن بیوه یا مرد مطلقه + ازدواج کنیم یا خیر؟ – عروس

مردان مطلقه معمولا تجربه جنسی بیشتر و بهتری دارند، نسبت به رابطه جدیدشان، … سلام من حدود یک سال هست که تو عقد جدا شدم اما حالا که بعد از یک سال تصمیم به … من یه خواهر دارم که چند سال پیش با یه پسری عقد کرد و بعد از چند ماه تو دوران … خیلی خوب بود و این چیزا نبود حالا اد شگا می خوام راهنماییمون کنین چکار کنیم.

آیا می شود در ماه محرم ازدواج کرد؟ – YJC

احکام شرعی در خصوص خواستگاری، عقد و ازدواج در ماه محرم و صفر را در این گزارش بخوانید. … جزئیات احکام شرعی مراجع تقلید در این رابطه را می‌توانید در قالب پرسش … در ایام محرم و صفر و دیگر ایام عزاداری ائمه‌ی معصومین علیهم السّلام چه حکمی دارد؟ … جشن بگیره گناه داره لطفن جواب بدید من مجبور شدم اینکار رو انجام بدم.

یک هفته بعد از عقد فهمیدم همسرم قبل از من 3بار ازدواج کرده/ …

خراسان نوشت:هنوز یک هفته بیشتر از برگزاری مراسم عقدکنان نگذشته بود … بدتر شد و من جرئت رفت و آمد با هیچ کس را نداشتم تا این که شش ماه بعد …

بهترین فاصله زمانی بین عقد تا عروسی چقدر است؟ – فردا

اگر ازدواج کرده اید بگویید فاصله عقد تا عروسی شما چقدر بوده؟ … تاکید می کنند که فاصله عقد تا عروسی هرگز بیشتر از شش ماه نشود. … دقیقا درسته. … با سلام زمان مناسب براي عقد بين 6 ماه تا 1 سال تجملات هم تأثير قابل … به نظر من اصلا نباید فاصله داشته باشه … این دیگه کلا نوبرش هست و راحت زندگی می کنند

مهریه دختر باکره | مهریه دختر باکره در دوران عقد چقدر است – …

یکی از مهمترین حقوق مالی که به محض عقد ازدواج میان زن و مرد به زنان تعلق می گیرد مهریه است . … منتها در صورتی که زوجین در دوران عقد قصد طلاق و جدایی داشته باشند ، میزان مهریه که در … زوجه استحقاق کل مهریه را دارد ؛ اما اگر قبل از عروسی از شوهرش جدا شود ، باید نیمی از … سلام من شنیدم مهریه دختر خانمایی که باکره اند نصفه درسته این؟

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر