MORAS

سیف الهی: چرا داور به کاپیتان ما دروغ گفت؟

سیف الهی: چرا داور به کاپیتان ما دروغ گفت؟ – ویدیو ورزش سه

فولاد.

سیف الهی: داور گفته نمی گذارم تا آخر فصل فوتبال بازی کند! …

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: داور به کاپیتان و سرپرست تیم ما … اگر حرفی زده ام و کاری کرده ام باشد نگذارد من تا آخر فصل بازی کنم اما چرا دروغ می …

سیف الهی: داور گفته نمی گذارم تا آخر فصل فوتبال بازی کند …

۵۰ هم نه بلکه صدرصد به سود ما بود که داور … بعد او به کاپیتان و سرپرست تیم ما گفته که به من فحاشی رکیک کرده … اگر حرفی زده ام و کاری کرده ام باشد نگذارد من تا آخر فصل بازی کنم اما چرا دروغ می گوید؟

ویدیو کلیپ های راست و دروغ – رسانه کاترین

چرا داور به کاپیتان ما در. … فیلم دروغ و سرقت Lying and Stealing 2019. عمل تعویض مفصل انجام … آیا امام خمینی دروغ گفت… 03:10.

ایزدپناه: داوران صمد را در زمین حفظ کردند/ نیمکت مهرام با هر …

ایزدپناه: داوران صمد را در زمین حفظ کردند/ نیمکت مهرام با هر سوتی به … گرگان گفت: نمی گوییم داوران با صمد نکیخواه مماشات کردند، اما به نوعی او را … او به عنوان یکی از برندگان اعتراض هایی را به دنبال داشت، چرا که برخی … که پس از مسابقه داور به کاپیتان و سرپرست ما گفته، سیف اللهی به من … چرا دروغ می گویید؟

علم الهی، حکمت الهی، ار – ویدیو سه

چرا داور به کاپیتان ما دروغ گفت؟ آرین اول. 12 بازدید. اثبات علمی فشار قبر از منظر استاد الهی قمشه ای.

سیف الهی: داور گفته نمی‌گذارم تا آخر فصل فوتبال … – آخرین خبر

وی در مورد اعتراضش به داور و اینکه اتفاقی در بازی رخ داد گفت: در دو … بعد او به کاپیتان و سرپرست تیم ما گفته که به من فحاشی رکیک کرده … اگر حرفی زده ام و کاری کرده ام باشد نگذارد من تا آخر فصل بازی کنم اما چرا دروغ می گوید؟

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر