MORAS

شوخی های عجیب با مردم عادی در خیابان

شوخی حیوانات با انسان طنز – آپارات

قدرت خاص … شوخی های جالب خنده دار چارلی چاپلین … شوخی با مردم عادی … خانه نشینی انسان ها و گشت و گذار حیوانات در خیابان‎ها.

فیلم | یک روز خیلی عادی در خیابان‌های قطر | قدم زدن با ببر …

در ویدئوی زیر می بینید که چطور مردم قطر با حیوانات خانگی عجیب و غریبشان راهی خیابان می شوند.

شوخی با کرونا در خیابان های کرمانشاه – جماران | خبر فارسی

مشارکت بالای خود مردم به زودی شاهد برقراری شرایط عادی در بیمارستان های دولتی … ترددهای گروهی و ازدحام در بسیاری معابر دیده می شود، عجیب است گویا اینجا کرونا …

شوخی های عجیب پانته آ بهرام باصابرابرشب گذشته درمراسم …

شوخی های عجیب پانته آ بهرام باصابرابرشب گذشته درمراسم اکران … سانسور شوخی جناب خان با پانته آ بهرام | برنامه خندوانه … شوخی های عجیب با مردم عادی در خیابان.

صداهای عجیب سبب به خیابان آمدن مردم بیرجند – کلیپ‌برگر

فیلم های حادثه ای … یک کشیش آفریقای جنوبی در سراسر جهان به دلیل برگزاری یک مراسم شوخی . … فروختن دختران 9 ساله برای یک ساعت تن فروشی به راننده ها و مردم عادی در کوچه و خیابان در دوران پهلوی.

ما شوخی می‌گیریم و کرونا جدی می‌کشد (فیلم)

بهنام اکبری؛ وزارت بهداشت و درمان کشور از مردم راضی نیست و از مردم و افرادی که با … اصرار عجیب ترامپ برای به خطر انداختن جان انسان‌ها (فیلم) … چیز‌های خطرناکی که در گذشته عادی بوده‌اند (+عکس).

شوخی عجیب لوئیس همیلتون با ببر – زمين

شوخی های عجیب با مردم عادی در خیابان 02:34 · شوخی های عجیب با مردم عادی در خیابان · شوخی با اوت عجیب میلاد محمدی در برنامه خندوانه 05:08. شوخی با اوت عجیب …

پزشکیان: کرونا را شوخی گرفته‌ایم / این آمار واقعی نیست …

مسعود پزشکیان، وزیر بهداشت دولت خاتمی و نایب رییس کنونی مجلس به انصاف … از مردم عادی چنین امکانی ندارند، می‌گوید که این حرف علمی نیست و در این مورد توضیحاتی ارائه می‌دهد. … این است که وقتی در خیابان می‌گردد انگار افراد دیگر را هم با تیر می‌زند. … شرایط درمان بیماران سرطانی در ایام کرونا/ احتیاط های بهداشتی …

لطفا با کرونا شوخی نکنید! – خبرگزاری برنا

شوخی های پیرامون ویروس کرونا از نحوه ورود به ایران و ابتلای شهروندان تا نحوه مقابله با آن در کشور … برخورد عادی و حفظ آرامش در برابر هشدارهای پزشکی و شرایط خاص جامعه مسلما نکته بدی … به نظر آید اما برخورد طنزگونه مردم با چنین مساله جدی مسلما حاوی پیام خوشایندی نیست. … اهانت و فحش های رکیک و عجیب در پادگان!

پزشکیان: چرا کرونا را به شوخی گرفته‌اید؟ | ساعد نیوز

بحث ویروس و بیماری های واگیر شوخی بردار نیست؛ ما متاسفانه با آن جدی برخورد کردیم. … پزشکیان در پاسخ به اینکه «انتقادی برای تست دادن نمایندگان درحالی که مردم عادی چنین امکانی را … من حق ندارم به خیابان بیایم ومردم را آلوده کنم، هرکسی گرفتار است مثل بمبی است که در خیابان می گردند. … + جزییات عجیب.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر