MORAS

مجموعه ایکس پی به همراه نرم افزارهای کاربردی گردو – 32 و 64 بیتی

Gerdoo Ms Windows Xp Collection + Assistant 32/64 bit …

32 و 64 بیتی. وقتی موجود شد به من خبر بده.

نرم افزار ایکس پی – ایمالز

سیستم عامل ویندوز ایکس پی سری کامل گردو به همراه نرم افزارهای کاربردی. 2,500 تومان. Gerdoo Ms Windows Xp Collection + Assistant 32/64 bit Software.

مجموعه گردو ورژن 41 – فروشگاه گردو

مجموعه کاملی از جدیدترین نرم افزار های کاربردی برای سیستم عامل ویندوز با امکان نصب آسان نرم … سازگار با آن; نسخه بروزرسانی شده Windows XP سرویس پک 3 با امکان پشتیبانی از SATA; نسخه … نسخه‌های 32 و 64 بیتی ویندوز 7 با آخرین آپدیت ها.

مجموعه گردو ورژن 39 – فروشگاه گردو

مجموعه کاملی از جدیدترین نرم افزار های کاربردی برای سیستم عامل ویندوز با امکان نصب آسان نرم … سازگار با آن; نسخه بروزرسانی شده Windows XP سرویس پک 3 با امکان پشتیبانی از SATA; نسخه … نسخه‌های 32 و 64 بیتی ویندوز 7 با آخرین آپدیت ها.

مجموعه نرم افزار Windows XP SP3 گردو – 32 بیتی | فروشگاه …

ویندوز XP یکی از قدیمیترین ویندوزهای شرکت مایکروسافت است که با اینکه حدود 13 سال از عمر آن می گذرد هنوز هم طرفداران بسیار زیادی دارد و انتخاب اول بسیاری از …

مجموعه نرم افزاری گردو ورژن 35 – عصر بازی

نسخه جدید مجموعه نرم افزاری گردو ورژن 35 همانند همیشه با نزدیک به یک هزار نرم‏ افزار تست شده همراه با گارانتی و پشتیبانی … مجموعه کاملی از جدیدترین نرم افزار های کاربردی برای سیستم عامل ویندوز … نسخه بروزرسانی شده Windows XP سرویس پک 3 با امکان پشتیبانی از SATA … نسخه‌های 32 و 64 بیتی ویندوز 7 با آخرین آپدیت ها.

مجموعه پک نرم افزاری GERDOO version 35 | آرکا آنلاین

نسخه جدید مجموعه نرم ‏افزاری گردو همانند همیشه با نزدیک به یک هزار نرم‏ افزار تست شده همراه … مجموعه کاملی از جدیدترین نرم افزار های کاربردی برای سیستم عامل ویندوز; عرضه شده برروی 20 … نسخه بروزرسانی شده Windows XP سرویس پک 3 با امکان پشتیبانی از SATA; نسخه نهایی و … نسخه‌های 32 و 64 بیتی ویندوز 7 با آخرین آپدیت ها.

مجموعه نرم افزار گردو ورژن 41 – فروشگاه اینترنتی ایران

مجموعه کاملی از جدیدترین نرم افزار های کاربردی برای سیستم عامل ویندوز با امکان نصب … ورژن ۱۹۰۹ شامل آپدیتهای ۲۰۲۰ با پشتیبانی از UEFI در هر دوساختار ۳۲ و ۶۴ بیتی … نسخه بروزرسانی شده Windows XP سرویس پک ۳ با امکان پشتیبانی از SATA … دیسک بوت آنتی‌ویروس‏های ‌NOD32 و Kaspersky جهت بررسی درایوهای سیستم، …

DriverPack Solution 17.10.14-20035 + Portable نصب …

با داشتن کاملترین و جدیدترین درایورها در خود، به شما این امکان را می دهد تا بدون … یکی از اصلی ترین دلایل برتری نرم افزار DriverPack Solution به نرم … دارا بودن درایورهای 32 بیتی و 64 بیتی; پشتیبانی از ویندوز XP و Vista و 7 … فایل iso میتوانید نرم افزار را اجرا کنید ); فولدر Program داخل مجموعه حذف شده است.

نرم‌افزار – گردو

مجموعه کامل نرم افزار مایکروسافت آفیس ، پروجکت و ویزیو 2007به همراه آخرین … این مجموعه شامل هر دو نسخه 32 و 64 بیتی Windows Server 2003 می‌باشد. … ویندوز ایکس ‏پی به همراه نرم ‏افزارهای کاربردی. بوتیبل دیسک. شامل تمام نسخه‏ های ویندوز XP، آنتی ویروس NOD32 به صورت بوت و مجموعه کامل برنامه‏های Hiren BootCD 15.2.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر