MORAS

پخت‌ و‌ پز جدید برجامی در راه است

پخت‌ و‌ پز جدید برجامی در راه است – خبرگزاری صدا و سیما

روزهای آینده روزهای پرسر و صدایی برای برجام خواهد بود، به نظر می‌رسد پخت و پز جدیدی در راه است.

پخت و پز جدید برجامی در راه است – خبرگزاری صدا و سیما | …

پخت و پز جدید برجامی در راه است. روزهای آینده روزهای پرسر و صدایی برای برجام خواهد بود، به نظر می رسد پخت و پز جدیدی در راه است. … ادامه خبر.

پخت و پز جدید اروپا برای برجام – مشرق نیوز

پخت و پز جدید اروپا برای برجام … کرده باشند حتما اظهارات اخیر او و تغییر لحن و نگاه و نزدیک شدن آن به دیدگاه‌های مقامات تندور آمریکا قابل لمس است.

پخت‌ و‌ پز جدید برجامی در راه است – اخبار یی – – فیدیا

صحبت هایی که در روزهای گذشته در نیویورک از زبان مقامات آمریکایی و اروپایی رد و بدل شد، نشان از احتمال پخت و پزی جدید دارد که شاید در.

پخت و پز جدید اروپا برای برجام – آنا – خبربان

از همان هنگام که موضع انتقادی رئیس جمهور جدید آمریکا نسبت به این توافق عیان … مذاکره نیست؛ مذاکره راه میانبر آمریکا و اروپا برای سلطه است نه برای خلاص کردن ما از …

پخت و پز جدید اروپا برای برجام – مشرق – خبربان

بهترین راه برای انجام آن این است که دوباره شروع کنیم به مذاکره که ایران و آمریکا به برجام برگردند. هنوز هم می‌توانیم با دیپلماسی پیش برویم و با …

پخت و پز جدید اروپا برای برجام – تی نیوز

… کسانی که در ماه های اخیر مواضع موگرینی را دنبال کرده باشند حتما اظهارات اخیر او و تغییر لحن و نگاه و نزدیک شدن آن به دیدگاه های مقامات تندور آمریکا قابل لمس است.

یکسال با برجام به روایت عراقچی/ صلح هسته‌ای با جهان در …

عباس عراقچی، دیپلمات برجسته کشورمان دستاوردهای برجام در یکسال اخیر … آقای صالحی دیروز مصاحبه کردند و هشدار دادند پخت و پز جدیدی در راه است.

برجام را پاره نمی‌کنند(یادداشت میهمان) – کیهان

در پاسخ باید گفت نترسید ترامپ دو دستی برجام را حفظ می‌کند چرا که : اولا … به داخل ایران بسته است و باید به فکر پیدا کردن راه نفوذ بعد از رهبری کنونی باشیم. … لذا ترامپ در دوره جدید ریاست جمهوری آمریکا، از مواضع خود مبنی بر پاره … در مناصب سیاسی ندارد،اما مشاورانی خبره دارد که قبلا در پخت و پز برجام نقش …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر