MORAS

10 بازی 2017 که دست کم گرفته شده اند!

10 بازی 2017 که دست کم گرفته شده اند! – شبکه‌ما

10 بازی 2017 که دست کم گرفته شده اند! بازپخش. Error loading media: File could not be played. 00:00. 00:00. تلگرام; فیسبوک; گوگل پلاس; تویتر; پینترست.

بهترین بازی های سال 2017 به انتخاب دیجیاتو [10 تا 1]

از زلدا و ماریو و هورایزن زیرو داون روی کنسول ها گرفته تا عرضه پابجی و … در اصل، 2017 حتی یک ماه هم در ارائه بازی های درجه یک و عالی دست بر نداشت و از همان … حتی اغراق نیست اگر بگوییم برخی از بهترین بازی های تاریخ امسال عرضه شده اند. … به بهترین بازی های سال 2017 که در سه بخش مجزا برای شما آماده شده است.

معرفی تمامی بازی هایی که در سال 2017 منتشر خواهند شد – زومجی

در این مقاله نگاهی به بازی های سال 2017 خواهیم داشت؛ از PES 18 و فیفا 18 تا … که برای کنسول پلی استیشن 4 و پلتفرم استیم در نظر گرفته شده … بازی Hidden Dragon Legend از آن دست بازی‌ها است که می‌تواند به … البته این بازی یک بخش داستانی هم خواهد داشت، جایی که اولتران و سیگما با یک دیگر متحد شده‌اند و …

10 بازی برتر موبایل سال 2018 – بازی مگ

از وقتی کنسول‌های دستی محبوبیت سابق خود را از دست دادند، بار آن‌ها بر دوش گوشی‌های موبایل افتاد. … به هر ترتیب، این شما و این لیست 10 بازی برتر اندروید و iOS! … شاید این ایده روی کاغذ خسته‌کننده به نظر برسد، اما همین که این بازی کم حجم را … در گوشی خود داشته باشید، The Sims Mobile برای شما ساخته شده است.

15 بازی ترسناک تاریخ که اگر جرات دارید، در تاریکی بازی …

شما در نقش دنیل، باستان شناسی هستید که حافظه خودش را از دست داده و تنها یک نامه دارد که ظاهرا توسط خودش نوشته شده است. باید او … و الن ویک که یک نویسنده است، کم کم متوجه می‌شود که هر اتفاقی که در کتابش آن را نوشته به واقعیت تبدیل می‌شود. … در این بازی که الهام گرفته از بازی‌های Dungeon Crawler است، از خواب …

بهترین بازی‌های عرضه‌شده در دو سال اخیر؛ عناوین شایسته‌ی …

بهترین بازی های سال 2016 و 2017. … آن در سال های اخیر برخی سبک های مختص آن که سال ها نادیده گرفته شده بودند بار دیگر فرصتی برای درخشش یافته اند و در سال 2016 نوبت هواداران بازی های استراتژی بود … بازی Owlboy حدود 10 سال در دست ساخت بود و بالاخره در 2016 عرضه شد و می توان گفت که ارزش انتظار را داشت.

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر