MORAS

5 تا از خاطره انگیزترین لحظات در مسابقات تنیس ریو

نشرین :: مجله ویدئویی اینترنتی – Telegram

ویدیو:5 تا از خاطره انگیزترین لحظات در مسابقات تنیس ریو … اختراعات که ویدیو های آن در نشرین در کانال ترفند های 5 دقیقه ای منتشر شده است با ما در نشرین همراه.

بیشترین پاداش المپیک به این شناگر رسید+عکس – اکو …

روز نو : کیان رن با کسب مدال طلا در شیرجه جوانترین قهرمان المپیک ریو لقب گرفت. … از اوج هیجان مهدی بی باک در آخرین مسابقه کیمیا تا دومین طلای اوسین بولت افسانه ای + فیلم … و برنز بازی های المپیک به ترتیب پاداشی معادل 10، 5 و 3 هزار دلار پرداخت می شود. … خاطره انگیزترین لحظات پایانی مسابقات المپیک.

واقعیت های تاریخی نادر در مورد بازی های المپیک – جام جم | خبر …

با توجه به در جریان بودن بازی های المپیک تابستانی ریو 2016، در زیر به واقعیات جالبی در … ازقهرمانی رستمی در المپیک تا قطعی شدن اعزام دووشوکار به رقابت های آسیایی … پزشکی شیراز، توانست عنوان نایب قهرمانی تیمی تنیس روی میز المپیاد ورزشی دانشجویان … خاطره انگیزترین لحظات پایانی مسابقات المپیک.

المپيك آوردگاهملت هانيست! – روزنامه جوان

كشور روي هم سه ورزشكار در المپيك ريو دارند اما بلژيك با عنوان پير ترين كشور جهان كه … امروز هر لحظه و هر جا گرهي مسير … 5. 64. برنز تاريخي آقا معلم در لندن. محمد جعفر سلماسي، اولين مدال آور ايران. | 34| … ورزشكاران المپيكي براي آماده شدن براي اين مسابقات كم سختي نكشيده اند … البته حاال انگيزه زيادي دارم تا همه اين خاطرات بد را جبران.

مستند فوتبال فان – تلکاپ

یخ نوردی · اسکی · مسابقات زمستانی … خنده‎دارترین افتضاح‌های فوتبالی 5 … دنیای فوتبال و ستاره‌های آن می‌زنیم و برترین و حیرت انگیزترین صحنه‌های این … در دوره جذاب و دیدنی «فوتبال فان» به تماشای لحظات جالب و خنده‎دار فوتبالی و … در زمین فوتبال شگفت زده شده‎اند و تا مدت‎ها، خاطرات شیرین تماشای این رقابت‎ها را مرور می‎کنند.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر